Kategori | Haberler

NinjaProxy

Ninjaproxy Türkiye’den girişlerinize izin verilmeyen, mahkeme kararı ile girilmesi  yasaklı olan ( youtube  ) gibi  bir çok yasaklı siteye çok hızlı ve güvenli bir şekilde erişmenizi sağlayan bir sitedir.

Evet makelemizde de belirttiğimiz gibi yapdığımız araştırmalar sonucunda Youtube’ ye en hızlı bir şekilde girmenize olanak sağlayan Ninjaproxy diğer proxy sitelerinden kat kat daha üstün ve kalitelidir. Artık evinizden, iş yerinizden, yasaklı olan fakat girmek istediğiniz sitelere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ninjaproxy sitesi kurulduğu yıldan itibaren istikrarlı yükselişini sağladığı kaliteli hizmet sayesinde devam ettirmektedir.

Siteye Erişmek İçin TIKLAYIN

Alternatif seçenek olarak aşağıdaki işlemide yapabilirsiniz.

İnternete  girdiğinizde bağlantı hızınızda yavaş bağlanma veya belirli bi zamanda bekleme gibi problemler olabiliyor.  Bir video izlemeniz lazım ve izleyeceğiniz siteye türkiyeden erişim yasağı var yasaklı site engeline takılıyorsunuz, ozamanda proxy sitelere ( ninjaproxy, ktunnel gibi) giriş yapıp ordan girmek istediğiniz siteye erişebiliyorsunuz. Şimdi size sunacağımız bu ayarlarla proxy sitelerine giriş yapmadan da yasaklı sitelere giriş yapabiliceksiniz.

İlk olarak,  masaüstünüzde bulunan Ağ Bağlantılarına Tıklayın/ Yerel Ağ üstüne  sağ klik yapın ve özelliklere giriniz/ özelliklerden aşağıdaki resimde gördüğünüz internet iletişim kuralları (Tcp /Ip) tıklayınız ve özelliklerine giriniz.

ag1

208.67.222.222
208.67.220.220

verdiğimiz bu dns numaralarını yazarak  istediğiniz  sitelere kolaylıkla erişebilirsiniz.

ag2

Ağ Bağlantılarına Tıklayın/ Yerel Ağ üstüne  sağ klik özelliklere giriniz/ özelliklerden aşağıda resimde gördüğünüz

internet iletişim kuralları (Tcp /Ip) tıklayınız ve özelliklerine giriniz.

ag1

208.67.222.222
208.67.220.220

dns numaralarını yazarak artık istediğiniz sitelere kolaylıkla girebilirsiniz.

ag2

Bir cevap yaz